گروه تبلیغاتی نوتابان

گروه تبلیغاتی نوتابان با تکیه بر نخبگان بازریابی و فروش بر این مبنا پایه گذاری شد که با ارائه نوین ترین روش های تبلیغاتی روز دنیا بستری مناسب برای معرفی سریعتر و رونق بخشیدن کسب و کار،در خدمت شما باشد.

 

اطلاعات تماس
تهران، خیابان آزادی،کوچه وزارت کار،بالای بانک مسکن،پلاک355،واحد6
09120709068
09120035324

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

به صورت ساده اگر بخواهیم به تعریف این موضوع بپردازیم باید بگوییم که سئو و بهینه سازی سایت مجموعه فعالیت هایی است که بر روی سایت خود انجام می دهیم تا گوگل محتواهای نوشته شده بر روی سایت را بخواند و بعد از خواندن مطالب در واقع آن را ایندکس کند و به صفحه اول خود بیاورد. این کار باعث می شود که مشتریان حوزه ما که از طریق اینترنت می خواهند خریدی انجام دهند ما را پیدا کنند و با ما و شرکت ارتباط بگیرند تا در این زمینه معامله ای صورت بگیرد و ما بتوانیم درآمد داشته باشیم.

مزیت سئو و بهینه سازی سایت

شاید باورتان نشود اما در همین ایران شرکت های زیادی هستند که تخصصی کار سئو و بهینه سازی سایت خود را به یک مجموعه متخصص و متبحر در این زمینه واگذار کرده اند و توانسته اند سودهای خود را چندین برابر کنند، نمونه بارز شرکت های بزرگی هم چون دیجی کالا و بامیلو است که فقط سود روزانه آن ها از طریق دنیای مجازی میلیون ها تومان است.

سئو و بهینه سازی سایت اصلی ترین موضوع در بازاریابی دیجیتال است، در واقع شما می توانید به وسیله این کار مشتریان و حتی تامین کنندگان اصلی حوزه خود را در داخل و حتی خارج از کشور پیدا کنید و کاری کنید که آن ها با شما ارتباط بگیرند نه شما با آن ها و همین موضوع یکی از مهم ترین مزیت های سئو است که جذب مشتری از طریق سایت تنها محدود به 80 میلیون ایرانی نیست بلکه شما می توانید با انتخاب استراتژی های مناسب بازارهای خارجی را هم مورد هدف قرار دهید و کاری کنید که جامعه هدف شما کل جمعیت دنیا شود و این فوق العاده است. هم چنین دومین مزیت اصلی سئو و بهینه سازی سایت این است که مشتری با شما ارتباط بگیرد و این یک حس برتری به شما می بخشد و راحت می توانید خرید خود را انجام دهید.

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت

واقعیت این است که در دنیای امروزی دیگر تبلیغات سنتی هم چون تبلیغات در بیلبوردها و هم چنین تبلیغات تلویزیونی زیاد کارایی ندارد. این بخش تنها به دلیل عدم کارایی این تبلیغات نیست بلکه حتما می دانید که تبلیغات سنتی بسیار گران است و شاید برای یک تبلیغ یک دقیقه ای تلویزیون بایستی چند ده میلیون تومان هزینه پرداخت کنید. این در حالی است که بازاریابی دیجیتال یکی از اصلی ترین برنامه های تبلیغاتی در دنیای امروزی تبدیل شده چون واقعیت این است که همگی افراد اینترنت در اختیار دارند و اگر به خدمت و محصولی به صورت عمده و یا خرده نیاز داشته باشند روی به اینترنت و همان فضای گوگل و جست و جو در آن می آورند. همین موضوع اهمیت سئو و بهینه سازی سایت را نشان می دهد.

امور سئو و بهینه سازی سایت

اما به فعالیت های مربوط به سئو و بهینه سازی سایت می پردازیم که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر شرکتی اگر بخواهید سایت خود را مطابق آخرین الگوریتم های گول پیش ببرد بایستی این کارها را برای وب سایت خود انجام می دهد. مهم ترین و اصلی ترین بخش سئو و بهینه سازی سایت همان تولید محتوا است. حتما شنیده اید که تولید محتوا پادشاه است و هر کسب و کاری اگر بخواهد در زمینه بازاریابی و تبلیغات اینترنتی موفق شود باید هر روز مقالات علمی و تخصصی مربوط به حوزه کاری خود تهیه کند. زمانی که یک کسب و کار تولید محتوای خود را متوقف کند در واقع می گوییم مرگ آن کسب و کار اتفاق افتاده و به زودی آن شرکت مشتریان خود را از دست می دهد.

دومین نکته در خصوص سئو و بهینه سازی سایت، انجام لینک های داخلی و خارجی بر روی سایت است. دقت داشته باشید که انجام دادن این کار باید توسط افراد خبره در زمینه سئو انجام بگیرد تا اعتبار سایت شما روز به روز بیشتر شود. لینک سازی داخلی و خارجی بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی وب سایت است به همین دلیل هر شرکتی اگر می خواهد راحت تر در گوگل جایگاه بگیرد باید این لینک سازی را به صورت دقیق انجام دهد که این کار هم توسط مشاورین شرکت تبلیغاتی نوتابان انجام می گیرد.

به صورت خلاصه وار بگوییم که لینک سازی داخلی یعنی لینک دادن کلمه کلیدی یک محتوا به صفحه که در ارتباط با آن کلمه کلیدی به صورت مفصل توضیح داده است. دقت داشته باشید این کار باعث می شود که مشتری بر روی این لینک کلیک کند و وارد صفحه دیگری بشود و در آن صفحه بر روی لینگ دیگری کلیک کند و همین طوری به صورت چرخشی در سایت ما بچرخد و گوگل به این کار به سایت ما اعتبار می بخشد. زیرا طبق آخرین الگوریتم های گوگل یکی از مهم ترین نکات سئو و بهینه سازی سایت این است که هر چقدر مخاطب زمان بیشتری را بر روی سایت سپری کند، گوگل به آن سایت اعتبار بیش تری می بخشد.

لینک سازی خارجی هم یعنی لینک دادن کلمات کلیدی به سایت های خود و یا رقیبان این کار باعث می شود که باز هم سایت ما اعتبار پیدا کند. البته انجام دادن کار لینک سازی خارجی بسیار تخصصی است و پیشنهاد می کنیم در این راستا حتما از مشاورین شرکت ما استفاده کنید.

بخش های دیگری نیز در سئو و بهینه سازی ساتی تاثیر گذارند که بایستی آن ها را هم رعایت کنیم به فرض مثال یکی از بخش های اصلی سایت طراحی زیبای سایت است. شاید در ذهن خود بگویید که طراحی زیبای گرافیک سایت چه تاثیری بر روند سئو سایت می گذارد؟ در واقع این کار باعث می شود که مخاطب از سایت شما خوشش بیاید و زمان بیشتری را بر روی سایت شما بگذارد و همین مساله باعث اعتبار بخشیدن به سایت شما می گردد، پس این زیباسازی یک تاثیر غیر مستقیم بر روی سئوی سایت دارد.

در این مقاله به صورت کامل و تخصصی به تمامی موارد مربوط به سئو و بهینه سازی سایت پرداختیم. جهت مشاوره تخصصی در این زمینه می توانید همین الان از طریق فرم تماس با ما ارتباط بگیرید.

تیم پشتیبانی سایت همیشه آماده پاسخگویی به شماست