گروه تبلیغاتی نوتابان

گروه تبلیغاتی نوتابان با تکیه بر نخبگان بازریابی و فروش بر این مبنا پایه گذاری شد که با ارائه نوین ترین روش های تبلیغاتی روز دنیا بستری مناسب برای معرفی سریعتر و رونق بخشیدن کسب و کار،در خدمت شما باشد.

 

اطلاعات تماس
تهران، خیابان آزادی،کوچه وزارت کار،بالای بانک مسکن،پلاک355،واحد6
09120709068
09120035324

طراحی وبسایت

بسیاری از افراد احساس می کنند که با دریافت یک وب سایت می توانند از فرد فروش خود را در زمینه محصولات و خدمات خود آغاز کنند اما در واقع این چنین نیست و کار طراحی وبسایت یک امر بسیار تخصصی با بهره گیری از الگوریتم های متعدد است.

چگونگی طراحی وبسایت

در واقع برای طراحی وبسایت بایستی چند الگوریتم در نظر گرفته شود تا بتوانیم مشتریان زیادی را از طریق وبسایت خود جذب کنید. گروه تبلیغاتی نوتابان با در نظر گرفتن تمامی الگوریتم هایی که برای فروش محصولات و خدمات الزامی است کار طراحی وبسایت شما را انجام می دهد. در نظر داشته باشید که تمامی این الگوریتم ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت شما داشته باشد. این الگوریتم ها شامل:

  • طراحی گرافیک زیبای سایت
  • برنامه نویسی سایت بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل
  • در نظر داشتن مسائل سئو و بهینه سازی وب سایت
  • داشتن گواهینامه SSL
  • خدمات پشتیبانی بعد از تحویل سایت
  • نصب افزونه هایی که به سئوی سایت آسیب وارد نکند

تمامی این موارد در سئو 2019 باید رعایت شود. اگر تمامی این موارد در طراحی یک وب سایت در نظر گرفته شود بدون شک بعد از مدتی و با تولید محتوای منحصر بفرد و سئو شده بر روی سایت خود می توانید نتایج شگفت انگیزی ببینید. اگر بهترین و مناسب ترین سایت را هم دریافت کنید اما کار تولید محتوا بر روی آن انجام ندهید بدون شک هیچ مشتری به سوی شما جذب نمی شود و در نتیجه هیچ فروشی از طریق اینترنت نخواهید داشت پس کار تولید محتوا را نباید هیچ وقت بر روی سایت خود متوقف کنید.

مهم ترین خدمات طراحی وبسایت

قبل از هر کاری برای طراحی یک وبسایت مناسب ابتدا بایستی دامنه مناسبی برای خود در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که اسم دامنه باید به حوزه کاری شما بیاید و یا تلفیقی از اسم های تجاری به علاوه نام برند شما باشد. برای وب سایت های تجاری خود می توانید از نام تجاری حوزه خود استفاده کنید اما برای سایت های شرکتی موضوع فرق می کند و باید حتما اسم برند و مجموعه شرکتی شما آورده شود. دقت داشته باشید اصلی ترین موضوع در جایگاه گرفتن مربوط به کلمات کلیدی حوزه شما اسم دامنه شما است. واضح است که اگر دامنه ای انتخاب کنید که هیچ تناسبی با حوزه کاری شما نداشته باشد بدون شک گوگل هیچ توجهی به سایت شما نخواهد کرد و این می تواند به شکست شما بینجامد.

بسیاری از افراد و شرکت ها، سایت خود را راه اندازی کرده اند و از نحوه جذب مشتری سایت خود ناراضی هستند بدون شک اگر در کار طراحی وبسایت یک متخصص کنار شما نباشد پروژه راه اندازی سایت شما با شکست مواجه می شود، به همین دلیل لازم است قبل از هر کاری یک مشاور و متخصص کنار خود داشته باشید. این مانند یک مسیر است فرض کنید می خواهید از تهران به قم بروید، پس باید از اتوبان تهران قم استفاده کنید الان برخی ممکن است با بنز بروند، برخی دیگر با پراید و شاید عده ای با موتور به هر حال به مسیر خواهید رسید اما ممکن است زمان رسیدن شما متفاوت شود. برخی مواقع برای رسیدن به قم از تهران از اتوبان تهران- شمال استفاده می کنیم در این صورت اگر جت هم داشته باشیم هیچ موقع به مقصد یعنی همان قم نخواهیم رسید. کار طراحی وب سایت هم این گونه است و اگر شما می خواهید در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر خود برسید بدون شک باید هم از وسیله مناسب و پر قدرت که سایت است استفاده کنید و در کنار آن از خدماتی که مشاورین به شما در این زمینه ارائه می کنند بهره بگیرید.

پشتیبانی طراحی وبسایت

بسیاری از شرکت ها و افراد فکر می کنند بعد از این که سایت خود را تحویل گرفته اند دیگر کار تمام است و آن ها همیشه می توانند از این سایت درآمدهای میلیونی داشته باشند، اما به واقع این طوری نیست، یکی از مهم ترین خدمات طراحی وبسایت بحث پشتیبانی از سایت است، دقت داشته باشید در طول مدت زمانی که سایت خود را در اختیار داریم ممکن است آسیب هایی به سایت وارد شود که آن را از کار بیندازد و یا سئوی آن را با مشکل مواجه کند، پس حتما در این زمینه با شرکتی کار کنید که بتواند پشتیبانی سایت شما را به صورت رایگان و یا با دریافت هزینه های جزئی انجام دهد تا هیچ وقت سایت شما با مشکل مواجه نشود، گروه تبلیغاتی نوتابان در این راستا خود را متعهد به سایتی می داند که به شما تحویل داده است و اگر هر گونه مشکلی در قبال کارکرد سایت شما رخ دهد به سادگی آن را برای شما برطرف می کند. چون در نظر داشته باشید زمانی که محتواهای خوب و منحصربفردی و بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل تولید می کنید به مرور زمان سایت شما قوی می شود و اگر یک روزی این سایت با مشکل مواجه شود خیل عظیمی از مشتریان خود را از دست می دهید به همین دلیل لازم است که همیشه از خدمات پشتیبانی طراحی سایت در این زمینه استفاده کنید.

گرافیک و زیبایی سایت

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خدمات طراحی وبسایت، زیبایی و گرافیک آن است به خصوص برای سایت های شرکتی که هدف آن جذب مشتری و نگه داشتن مشتری بر روی سایت است. این مسائل خود تاثیر غیر مستقیم بر روی سایت شما خواهد گذاشت که در مقالات بعدی در خصوص آن توضیحات بیشتری ارائه می دهیم. اما لازم است سایتی که تحویل می گیرید از نظر گرافیک و زیبایی در جایگاه مناسبی قرار گرفته باشد و ترکیب رنگ بندی آن به گونه ای باشد که چشم مخاطب و مشتری را اذیت نکند. در واقع مشتری که وارد سایت می شود اگر از طراحی گرافیک سایت خوشش نیاید بدون هیچ درنگی سایت را ترک می کند و این باعث می شود که مجموعه شما یک مشتری بالقوه و واقعی را از دست بدهد و شاید در طول روز مشتریان زیادی را به خاطر گرافیک زشت سایت از دست بدهید. به همین دلیل طراحی و گرافیک سایت یکی از اصلی ترین خدمات طراحی وبسایت است که بایستی به صورت دقیق و اصولی این بخش انجام شود.

با بهره گیری از خدمات شرکت تبلیغاتی نوتابان صفر تا صد کار طراحی وبسایت خود را به ما واگذار نمایید و شما فقط نظاره گر باشید و بعد از مدتی و استفاده از خدمات ما خیل عظیمی از مشتریان به سایت شما وارد می شوند و شما از این طریق می توانید کسب درآمد کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما ارتباط بگیرید.

تیم پشتیبانی سایت همیشه آماده پاسخگویی به شماست