گروه تبلیغاتی نوتابان

گروه تبلیغاتی نوتابان با تکیه بر نخبگان بازریابی و فروش بر این مبنا پایه گذاری شد که با ارائه نوین ترین روش های تبلیغاتی روز دنیا بستری مناسب برای معرفی سریعتر و رونق بخشیدن کسب و کار،در خدمت شما باشد.

 

اطلاعات تماس
تهران، خیابان آزادی،کوچه وزارت کار،بالای بانک مسکن،پلاک355،واحد6
09120709068
09120035324

انواع روش های تبلیغ در تلگرام:

  • افزایش ضمانتی اعضای کانال تلگرام
  • تبلیغات توسط افراد تأثیرگذار
  • تبلیغات بازدیدی یادیداری تلگرام
  • تبلیغات ثابت ویاهمان ساعتی تلگرام

چگونه می توان از تلگرام برای تبلیغات استفاده کرد؟

امکان داردشماهم درپی  تبلیغ کسب و کار خودتان باشید،مطمئناً تلگرام می تواند وسیله ی  بسیار مناسبی برای اطلاع رسانی و تبلیغات شما باکمترین هزینه باشد با این حال ممکن است رویداد شما به قدری بزرگ باشد که بخواهید  هم اعضای  خودوهم هزاران شخص دیگر را از آن مطلع کنید در این مقاله به شما آموزش داده می شود در تلگرام تبلیغ کنید و کارهای خود را معرفی کنید.

در تلگرام تمام نمونه کارهایتان توسط افراد مرتبط دیده می شود وهم بانمونه کارهای  دیگران آشنا میشوید. شما میتوانیدکارهای ازاین قبیل رابه گروه تبلیغاتی نوتابان بسپاریدوباخیال راحت منتظررونق اقتصادی خود باشید.

تبلیغ در تلگرام به روش های متفاوتی انجام می شود که مهم ترین و پرکاربرد ترین آنها را بیان می کنیم:

تبلیغات کلیکی

در این روش نیاز به تبلیغات در تلگرام داریم و روش استفاده از این نوع تبلیغ به این صورت است که تبلیغ خود را به کانال هایی که موضوعاتی در ارتباط با فعالیت ما دارند را می دهیم و تنها به ازای هر کلیک که روی تبلیغ ما انجام می شود، هزینه می پردازیم

تبلیغات ساعتی

دراین روش مبلغی پول به فردتبلیغ کننده میدهیم واودرمدت زمان مشخصی تبلیغ ماراارائه میدهد.از مزیت های این تبلیغ این است که طیف مخاطبان شما به شدت گسترده است و خودتان انتخاب می کنید که چه زمانی تبلیغ شما دیده شود. هزینه ی این نوع تبلیغات چندان  مشخص نیست و عوامل زیادی مانند تعداد اعضای کانال،موضوع کانال و … دخیل هستند.

تبلیغات توسط افراد موثر

این روش یک روش فوق العاده از تبلیغات در تمام دنیاست.در این روش از یک اصل سنتی تبلیغات پیروی می شود. افراد زیادی دنباله روی این تبلیغ  موثرهستند و به سمت آن گرایش پیدا می کنند این روش برای برند سازی و کسب وکار بسیار مهم وموثرعمل می کند شما می توانید افراد تأثیر گذار زمینه ی فعالیت موردنظرتان را پیدا کنید و تبلیغتان را به آن بسپارید. همان طور که می دانید ، این روش پر هزینه ترین روش تبلیغاتی است و کسی که می خواهد با این روش برندهای خود را تبلیغ کند باید آماده ی  پرداخت هزینه های هنگفت باشد. پیشنهاد می دهیم برندهای کوچک برای تبلیغات اولیه خود به سراغ این روش نروند.

تبلیغات بازدیدی ویا دیداری تلگرام

از روش های بارز تبلیغات در تلگرام روش بازدید است. تبلیغات بازدیدی به این صورت است که ما تبلیغ خود را ( ویدئو،عکس،وب سایت شما یا هر محتوای دیگر ) را در چند کانال پر بازدید قرار می دهیم.معمولاً کانال های منتشر کننده تبلیغات بازدیدی، از نظر تعداد اعضا در حد بالا قرار گرفته است ما می توانیم چند کانال مرتبط با زمینه فعالیت خود به تبلیغمان را پیدا کنیم و تبلیغ خود را در این کانال ها به نمایش بگذاریم. از مهم ترین خوبی های تبلیغات بازدیدی هدفمند بودن هزینه های تبلیغات است و مزیت دیگر آن این است که باکمترین هزینه بالاترین بازخوردرادارید.در این روش مامی توانیم بفهمیم  که دقیقاً چه تعداد تبلیغ مادیده شده است. شما به راحتی می توانید به صفحه ی تبلیغات بازدیدی در تلگرام در سایت مشاهده کنید. گروه تبلیغاتی نوتابان می تواند باارائه خدمات تبلیغی ازجمله تبلیغات تلگرامی راهگشای رونق شماباشد.

حرف آخر

اگر کسب و کاری دارید و به فکر فروش بیشتر و تبلیغات با هزینه های کم هستید و هنوز از تبلیغات تلگرام استفاده نکرده وغافلید سریعاً دست بجنبانید و اسوده خیال باشید که با استفاده از تبلیغات تلگرامی در مدت زمان کمتر و هزینه کمتر به کسب و کار خود رونق بیشتری میدهید.به شما پیشنهاد می دهیم از تبلیغات تلگرام  حتما استفاده کنیدودر جهت بالا بردن هدفمند هزینه تبلیغات خود کوشا باشید. البته در این روش ها دقت کنید تبلیغات خود را به یک سامانه مطمئن بسپارید زیرا اگر نظارت درستی روی این نوع تبلیغ ها نباشدممکن است کلیک های غیر واقعی بر روی تبلیغهای سفارش داده شماانجام بشود.

گروه تبلیغاتی نوتابان ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات تبلیغاتی در تلگرام،اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی می باشد

تیم پشتیبانی سایت همیشه آماده پاسخگویی به شماست