گروه تبلیغاتی نوتابان

گروه تبلیغاتی نوتابان با تکیه بر نخبگان بازریابی و فروش بر این مبنا پایه گذاری شد که با ارائه نوین ترین روش های تبلیغاتی روز دنیا بستری مناسب برای معرفی سریعتر و رونق بخشیدن کسب و کار،در خدمت شما باشد.

 

اطلاعات تماس
تهران، خیابان آزادی،کوچه وزارت کار،بالای بانک مسکن،پلاک355،واحد6
09120709068
09120035324

 

تبلیغات اینستاگرام

Instagram  شبکه ای اجتماعی بر پایه عکاسی و ویدئو است که قابلیت اشتراک آنها را در فضای خود مهیا کرده و همچنین امکان همرسانی با دیگر شبکه ها را نیز تا حدی میسر می کند .

روش های تبلیغات اینستاگرام

تبلیغ کردن در این رسانه به یک نوع بخصوص ختم نمی شود و می توان از قابلیت های نرم افزار یا چگونگی نحوه تبلیغ ، انتخاب مناسبی را برای این کار در نظر گرفت .

به چند روش عمده آن اشاره می کنیم :

تبلیغات استوری

بر اساس آمار منتشر شده از جانب اینستاگرام ، حدود هفتاد درصد از اشخاصی که وارد این برنامه می شوند ، در وهله اول سراغ چک کردن استوری های خود می روند و سپس به اشتراک گذاشتن پست یا مشاهده نمودن پست های دیگران سرگرم می شوند . گروه تبلیغاتی نوتابان با بهره گیری از این فرصت ایده آل و با رعایت نکاتی مهم در تبلیغات استوری که موجب بازخورد بالایی در واکنش های مخاطبین بشود ، مطالب مورد نظر شما در متن تبلیغ را با فضای استوری و مسائل جانبی در آن که باید رعایت گردند همسو کرده و سپس اقدام به نشر تبلیغ تان می کند ، تا در نهایت بتواند نقشی مهم در پیشرفت کسب و کار شما ایفا کرده باشد .

تبلیغات پست 24 ساعته

در این روش که از پرمخاطب ترین نوع آنها نیز هست ، با اشتراک دادن پستی به مدت بیست و چهار ساعت ، در برند سازی ، جذب دنبال کننده و اطلاع رسانی به اشخاص استفاده می شود . وایرال سازی تصاویر یا ویدئو ها نیز از قابلیت هایی است که در این روش قابل اجراست . برای آن که در این نوع تبلیغ موفق عمل بکنید ، باید با دانش روز این وادی آشنا باشید و بدانید که به چه نحوی باید از الگوریتم های اینستاگرام پیشی بگیرید . تجربه در این حوزه نیز امری مهم است تا در نهایت همگی با هم بتوانند موفقیت را به همراه داشته باشند . گروه تبلیغاتی نوتابان با دارا بودن این موارد می تواند کمک شایانی به شما برای تحقق آن چیزی که در قبال هزینه صرف شده انتظار دارید داشته باشد .

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر به استفاده نمودن از افرادی تاثیرگذار در زمینه هایی مشخص گفته می شود .

این روش در حیطه روش های به نسبت مدرن تر قرار می گیرد که تاثیر زیادی نیز در تبلیغات پر بازده دارد . روش کار به این نحو است که تبلیغ شما را از دهان شخص دیگری برای مخاطبین بازگو کرده و وقتی آن شخص از محبوبیتی در میان مخاطب ها برخوردار باشد به واسطه آن برای تبلیغ شما ارزش بیشتری قائل شده و به آن توجهی خاص خواهد شد .

کمپین مسابقات اینستاگرام

این کمپین ها جهت جذب افراد در مشارکت آنها در مسابقه ، طراحی و اجرا می گردند تا در نهایت در قالب آن مسابقات بتوان بازخوردی متناسب با هزینه صرف شده را برای کارفرما ارائه نمود . راه اندازی این کمپین ها نیاز به ایده هایی عملکردی و بکر دارد که در کنار دارا بودن دانشی کافی در تبلیغات دیجیتال ، می تواند به نتیجه ای مطلوب برسد . برای این موفقیت نیاز به تجربیاتی در کمپین های مختلف است تا راه و چاه قضیه را شناخته و با استفاده از گرافیک و تصاویری درخور و بجا ، نظر ها را به سمت خود جلب کرد . اجرا کردن صفر تا صد این کمپین ها را به گروه تبلیغاتی نوتابان بسپارید تا با دانش به روز و تخصص در این حوزه ، بتوانیم کسب و کار شما را به موفقیتی بهتر برسانیم .

تبلیغات عکسی

این نوع تبلیغ با تصویرسازی های گیرا در زمانی درست ، می تواند نتیجه بخش باشد . برای داشتن این تصاویر و زمان درست انتشار آنها ، باید نکات بسیاری را رعایت کرد که ما آنها را در اختیار شما قرار می دهیم .

تبلیغات ویدئویی

کیفیت بصری ، مضمون موثر و نحوه ارائه دادن آن در اینستاگرام ، باید با شناخت کامل قابلیت های جلوه های تصویری همراه باشد که اعم از صدا و تصویر است . با توجه به این که تنها یک دقیقه زمان دارید تا لپ مطلب را ادا کنید ، ویدئوی شما باید درخور توجه باشد که برای رسیدن به این هدف ما شما را همراهی خواهیم نمود .

تبلیغات چرخشی

در این روش مخاطبین با کشیدن انگشت بر طرفین آگهی ها ، می توانند عکس های بیشتری را مشاهده کنند و یا با کلیک بر وب سایتی که در آنجا تعبیه شده است وارد وب سایت شما شده و مطالبی که شما در آن گنجانده اید را بخوانند . در نهایت ترغیب به توجه کردن به تبلیغ شما اتفاق افتاده و در نهایت اقدام به برقراری ارتباط با شما بکنند . تمامی آنچه گفته شد نیازمند هوشیاری بالا در نحوه ارائه و  کیفیت آن دارد که گروه تبلیغاتی نوتابان با افتخار آماده ارائه این خدمات به شماست .

تیم پشتیبانی سایت همیشه آماده پاسخگویی به شماست