گروه تبلیغاتی نوتابان

گروه تبلیغاتی نوتابان با تکیه بر نخبگان بازریابی و فروش بر این مبنا پایه گذاری شد که با ارائه نوین ترین روش های تبلیغاتی روز دنیا بستری مناسب برای معرفی سریعتر و رونق بخشیدن کسب و کار،در خدمت شما باشد.

 

اطلاعات تماس
تهران، خیابان آزادی،کوچه وزارت کار،بالای بانک مسکن،پلاک355،واحد6
09120709068
09120035324

تبلیغات گوگل

زمانی که مالک یک کسب و کار ، برای رسیدن به موفقیتی بیشتر در فروش محصولات خود ، تصمیم به ارائه تبلیغات می کند ، با انواع مختلفی از آن روبرو می شود که ممکن است او را دچار سردرگمی برای انتخاب شایسته ترین آنها بکند . از طرف دیگر برخی فضاهای مناسب برای تبلیغ وجود دارند که با بازده بالای خودشان ثابت کرده اند که این کار در آن فضاها مناسب تر است . یکی از موفق ترین آنها Google Adwords است .

مزایای تبلیغ کردن در گوگل

1 – تبلیغات در گوگل شامل هیچ گونه هزینه جانبی برای شما نخواهد بود ، تنها با متصل شدن به اینترنت می توانید از آن بهره مند شوید .

2 – امکان نمایش دادن برای بینندگان داخل ایران در آن وجود دارد .

3 – می شود از زبان رسمی ایران در آن استفاده نمود .

4 – کسانی که به دنبال خدماتی از همان نوع که شما عرضه کرده اید باشند ، به راحتی شما را خواهند یافت .

5 – هزینه ها معمولا سقفی دارند و سقف هزینه ها در این سرویس کاملا قابل کنترل کردن است .

6 – می توانید با تعیین کردن کشور مورد نظرتان ، تنها در آن کشور اقدام به این کار بکنید .

7 – می توانید زبان های مختلفی را انتخاب کنید .

8 – می شود ساعت های خاصی را برای نمایش داده شدن معین کرد .

9 – بلافاصله پس از ساخت تبلیغ ، می توانید آن را در سایت مربوطه ثبت کنید و نیازی به طی شدن مراحل دیگر نیست .

10 – به راحتی می توانید به مخاطبین بیشتری دسترسی داشته باشید .

11 – بر اساس رتبه بندی ها در گوگل ، تبلیغ شما می تواند در رتبه یک برای نمایش قرار بگیرد .

12 – هدفمند بودن ترافیک های ورودی بر سایت را به دنبال خواهد داشت .

13 – افزایش قابل ملاحظه در ترافیک سایت مشاهده خواهد شد .

14 – امکان اقدام برای تجزیه و تحلیل ترافیک با دقت بالا را ممکن می سازد  .

15 – مهیا بودن شرایط برای تعیین کردن کلمات کلیدی در متن ها وجود دارد .

تایید تبلیغات در گوگل

سیاست های پیش گرفته شده در این موتور جستجو به این شکل است که جهت بی خطری و یا مناسب بودن آگهی های درج شده با معیار های آنها ، متن را مورد بررسی قرار می دهند . پس از آن که مورد تایید قرار گرفت ، اجازه انتشار آن در فضای مجازی داده می شود . برای اطمینان داشتن از این که سیستم بازرسی ، اقدام به ممانعت از پخش شدن آگهی تان نخواهد کرد ، باید نکات زیادی را بدانید و آنها را بر اساس اصولی تعیین شده رعایت کنید . جهت مطلع شدن از تمامی نکات ، باید ساعت های زیادی را صرف مطالعه و کسب تجربه بکنید که می تواند منجر به اتلاف شدن زمان زیادی از شما باشد . گروه تبلیغاتی نوتابان با تخصص در این زمینه ها می تواند شما را از تمامی این مشکلات دور نگه داشته و تنها نتیجه عملکرد ما برای شما مهم باشد .

هزینه تبلیغات گوگل

الگوریتمی برای محاسبه این کار طراحی شده است که دایما در حال تغییر کردن است . این الگوریتم به فاکتورهایی بستگی دارد که در قیمت نهایی هزینه شما دخیل خواهند بود . مواردی مانند :

  • نوع کلمات کلیدی که استفاده بشوند .
  • درصد رقابتی که در آن کلمات وجود دارد .
  • رتبه و کیفیتی که سایت ارائه دهنده آگهی از آن برخوردار است .
  • چگونگی ارتباط کلمات کلیدی موجود در متن با آن .
  • میزان رابطه کلمه های کلیدی با محتوای عمومی در نظر گرفته شده .

نکات مهم در آگهی ها

رعایت نمودن این نکات در آگهی های گوگل ، از موارد قابل توجه هستند :

  • استفاده نکردن از کلمات کلیدی منفی که ارتباطی با سایت شما نداشته باشند و بتوانند به بازخورد نهایی مشتری ها تاثیر بگذارند .
  • رعایت کردن تکرار تگ های عنوان که از قابلیت کلیک خوردن بالایی برخوردارند . این کار بستگی به کسب تجربیاتی با راهکار های خاص است که گروه تبلیغاتی نوتابان ، بدون هیچ چشمداشت اضافی ، این تجربیات را به شما انتقال می دهد .
  • تخصص در استفاده کردن صحیح از ترکیب کلمات در متن خود ، که در هنگام جستجو شدن دیده شود و کاربران را به تماشای سایت ترغیب کند .
  • استفاده از اصطلاحاتی بارگذاری شده که ترجیحا باید اصطلاحات ضمیمه باشند ، تا با کلیک شدن بر روی آنها ، اطلاعاتی بیشتر در قسمت منو یا جاهای دیگر ، در اختیار مخاطبان قرار داده شود .

نکته

با توجه به این که سرویسی مانند Google Adwords برای ایرانیان غیر مجاز اعلام شده است ، با سپردن تبلیغات خود به گروه تبلیغاتی نوتابان ، دیگر نیازی به طی نمودن فرآیندهای پیچیده و پردردسر اکانت سازی ، استفاده از فیلترشکن و احتمالات تخریب گر آن در گوشی همراه ، مصرف اینترنت برای رسیدن به مراحل پایانی ثبت شدن ، اتلاف وقت ارزشمندتان و … نیست . ما شما را از این فرآیندها خلاص کرده و شما تنها به تماشای بازده کار ما بعد از تبلیغات خواهید نشست .

تیم پشتیبانی سایت همیشه آماده پاسخگویی به شماست