تبلیغات اینستاگرامی


تبلیغات در اینستاگرام امروز میان ثروت و از بین رفتن سرمایه تبلیغاتی شما هستش. چرا که شما با یک تبلیغ هدفمند در اینستاگرام و جذب مخاطب هدف خود میتوانید فروش خود را به راحتی تا ۵۰۰ درصد افزایش دهید ولی اگر تبلیغ اینستاگرامی شما هدفمند و درست نباشد !شما پول تبلیغ خودتان به همراه چند صد درصد سودی که قرار بود نصیبتان شود را از دست خواهید داد

تبلیغات در اینستاگرام روش های تبلیغات اینستاگرام

تبلیغ کردن در این رسانه به یک نوع بخصوص ختم نمی شود و می توان از قابلیت های نرم افزار یا چگونگی نحوه تبلیغ ، انتخاب مناسبی را برای این کار در نظر گرفت .

به چند روش عمده آن اشاره می کنیم :

تبلیغات استوری:

بر اساس آمار منتشر شده از جانب اینستاگرام ، حدود هفتاد درصد از اشخاصی که وارد این برنامه می شوند ، در وهله اول سراغ چک کردن استوری های خود می روند و سپس به اشتراک گذاشتن پست یا مشاهده نمودن پست های دیگران سرگرم می شوند . گروه تبلیغاتی نوتابان با بهره گیری از این فرصت ایده آل و با رعایت نکاتی مهم در تبلیغات استوری که موجب بازخورد بالایی در واکنش های مخاطبین بشود ، مطالب مورد نظر شما در متن تبلیغ را با فضای استوری و مسائل جانبی در آن که باید رعایت گردند همسو کرده و سپس اقدام به نشر تبلیغ تان می کند ، تا در نهایت بتواند نقشی مهم در پیشرفت کسب و کار شما ایفا کرده باشد .

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات پست ۲۴ ساعته:

در این روش که از پر مخاطب ترین نوع آنها نیز هست ، با اشتراک دادن پستی به مدت بیست و چهار ساعت ، در برند سازی ، جذب دنبال کننده و اطلاع رسانی به اشخاص استفاده می شود . وایرال سازی تصاویر یا ویدئو ها نیز از قابلیت هایی است که در این روش قابل اجراست . برای آن که در این نوع تبلیغ موفق عمل بکنید ، باید با دانش روز این وادی آشنا باشید و بدانید که به چه نحوی باید از الگوریتم های اینستاگرام پیشی بگیرید . تجربه در این حوزه نیز امری مهم است تا در نهایت همگی با هم بتوانند موفقیت را به همراه داشته باشند . گروه تبلیغاتی نوتابان با دارا بودن این موارد می تواند کمک شایانی به شما برای تحقق آن چیزی که در قبال هزینه صرف شده انتظار دارید داشته باشد

کمپین مسابقات اینستاگرام:
این کمپین ها جهت جذب افراد در مشارکت آنها در مسابقه ، طراحی و اجرا می گردند تا در نهایت در قالب آن مسابقات بتوان بازخوردی متناسب با هزینه صرف شده را برای کارفرما ارائه نمود . راه اندازی این کمپین ها نیاز به ایده هایی عملکردی و بکر دارد که در کنار دارا بودن دانشی کافی در تبلیغات دیجیتال ، می تواند به نتیجه ای مطلوب برسد . برای این موفقیت نیاز به تجربیاتی در کمپین های مختلف است تا راه و چاه قضیه را شناخته و با استفاده از گرافیک و تصاویری درخور و بجا ، نظر ها را به سمت خود جلب کرد . اجرا کردن صفر تا صد این کمپین ها را به گروه تبلیغاتی نوتابان بسپارید تا با دانش به روز و تخصص در این حوزه ، بتوانیم کسب و کار شما را به موفقیتی بهتر برسانیم .

تبلیغات عکسی:

این نوع تبلیغ با تصویرسازی های گیرا در زمانی درست ، می تواند نتیجه بخش باشد . برای داشتن این تصاویر و زمان درست انتشار آنها ، باید نکات بسیاری را رعایت کرد که ما آنها را در اختیار شما قرار می دهیم .

تبلیغات ویدئویی:

کیفیت بصری ، مضمون موثر و نحوه ارائه دادن آن در اینستاگرام ، باید با شناخت کامل قابلیت های جلوه های تصویری همراه باشد که اعم از صدا و تصویر است . با توجه به این که تنها یک دقیقه زمان دارید تا لپ مطلب را ادا کنید ، ویدئوی شما باید درخور توجه باشد که برای رسیدن به این هدف ما شما را همراهی خواهیم نمود .

تبلیغات چرخشی:

در این روش مخاطبین با کشیدن انگشت بر طرفین آگهی ها ، می توانند عکس های بیشتری را مشاهده کنند و یا با کلیک بر وب سایتی که در آنجا تعبیه شده است وارد وب سایت شما شده و مطالبی که شما در آن گنجانده اید را بخوانند . در نهایت ترغیب به توجه کردن به تبلیغ شما اتفاق افتاده و در نهایت اقدام به برقراری ارتباط با شما بکنند . تمامی آنچه گفته شد نیازمند هوشیاری بالا در نحوه ارائه و  کیفیت آن دارد که گروه تبلیغاتی نوتابان با افتخار آماده ارائه این خدمات به شماست .

 

 

۰ +
مشتریهای رضایت بخش
۰ +
مبارزات انتخاباتی
۰ +
حضور جهانی
۰ +
شناخت ها

مشتریان ما درباره ما چه می گویند؟