تبلیغات گوگل

 

تبلیغات گوگل

زمانی که مالک یک کسب و کار ، برای رسیدن به موفقیتی بیشتر در فروش محصولات خود ، تصمیم به ارائه تبلیغات می کند ، با انواع مختلفی از آن روبرو می شود که ممکن است او را دچار سردرگمی برای انتخاب شایسته ترین آنها بکند . از طرف دیگر برخی فضاهای مناسب برای تبلیغ وجود دارند که با بازده بالای خودشان ثابت کرده اند که این کار در آن فضاها مناسب تر است . یکی از موفق ترین آنها Google Adwords است .

مزایای تبلیغ کردن در گوگل

۱ – تبلیغات در گوگل شامل هیچ گونه هزینه جانبی برای شما نخواهد بود ، تنها با متصل شدن به اینترنت می توانید از آن بهره مند شوید .

۲ – امکان نمایش دادن برای بینندگان داخل ایران در آن وجود دارد .

۳ – می شود از زبان رسمی ایران در آن استفاده نمود .

۴ – کسانی که به دنبال خدماتی از همان نوع که شما عرضه کرده اید باشند ، به راحتی شما را خواهند یافت .

۵ – هزینه ها معمولا سقفی دارند و سقف هزینه ها در این سرویس کاملا قابل کنترل کردن است .

۶ – می توانید با تعیین کردن کشور مورد نظرتان ، تنها در آن کشور اقدام به این کار بکنید .

۷ – می توانید زبان های مختلفی را انتخاب کنید .

۸ – می شود ساعت های خاصی را برای نمایش داده شدن معین کرد .

۹ – بلافاصله پس از ساخت تبلیغ ، می توانید آن را در سایت مربوطه ثبت کنید و نیازی به طی شدن مراحل دیگر نیست .

۱۰ – به راحتی می توانید به مخاطبین بیشتری دسترسی داشته باشید .

۱۱ – بر اساس رتبه بندی ها در گوگل ، تبلیغ شما می تواند در رتبه یک برای نمایش قرار بگیرد .

۱۲ – هدفمند بودن ترافیک های ورودی بر سایت را به دنبال خواهد داشت .

۱۳ – افزایش قابل ملاحظه در ترافیک سایت مشاهده خواهد شد .

۱۴ – امکان اقدام برای تجزیه و تحلیل ترافیک با دقت بالا را ممکن می سازد .

۱۵ – مهیا بودن شرایط برای تعیین کردن کلمات کلیدی در متن ها وجود دارد .

تایید تبلیغات در گوگل

سیاست های پیش گرفته شده در این موتور جستجو به این شکل است که جهت بی خطری و یا مناسب بودن آگهی های درج شده با معیار های آنها ، متن را مورد بررسی قرار می دهند . پس از آن که مورد تایید قرار گرفت ، اجازه انتشار آن در فضای مجازی داده می شود . برای اطمینان داشتن از این که سیستم بازرسی ، اقدام به ممانعت از پخش شدن آگهی تان نخواهد کرد ، باید نکات زیادی را بدانید و آنها را بر اساس اصولی تعیین شده رعایت کنید . جهت مطلع شدن از تمامی نکات ، باید ساعت های زیادی را صرف مطالعه و کسب تجربه بکنید که می تواند منجر به اتلاف شدن زمان زیادی از شما باشد . گروه تبلیغاتی نوتابان با تخصص در این زمینه ها می تواند شما را از تمامی این مشکلات دور نگه داشته و تنها نتیجه عملکرد ما برای شما مهم باشد .

هزینه تبلیغات گوگل

الگوریتمی برای محاسبه این کار طراحی شده است که دایما در حال تغییر کردن است . این الگوریتم به فاکتورهایی بستگی دارد که در قیمت نهایی هزینه شما دخیل خواهند بود . مواردی مانند :

نوع کلمات کلیدی که استفاده بشوند .
درصد رقابتی که در آن کلمات وجود دارد .
رتبه و کیفیتی که سایت ارائه دهنده آگهی از آن برخوردار است .
چگونگی ارتباط کلمات کلیدی موجود در متن با آن .
میزان رابطه کلمه های کلیدی با محتوای عمومی در نظر گرفته شده .

نکات مهم در آگهی ها

رعایت نمودن این نکات در آگهی های گوگل ، از موارد قابل توجه هستند :

استفاده نکردن از کلمات کلیدی منفی که ارتباطی با سایت شما نداشته باشند و بتوانند به بازخورد نهایی مشتری ها تاثیر بگذارند .
رعایت کردن تکرار تگ های عنوان که از قابلیت کلیک خوردن بالایی برخوردارند . این کار بستگی به کسب تجربیاتی با راهکار های خاص است که گروه تبلیغاتی نوتابان ، بدون هیچ چشمداشت اضافی ، این تجربیات را به شما انتقال می دهد .
تخصص در استفاده کردن صحیح از ترکیب کلمات در متن خود ، که در هنگام جستجو شدن دیده شود و کاربران را به تماشای سایت ترغیب کند .
استفاده از اصطلاحاتی بارگذاری شده که ترجیحا باید اصطلاحات ضمیمه باشند ، تا با کلیک شدن بر روی آنها ، اطلاعاتی بیشتر در قسمت منو یا جاهای دیگر ، در اختیار مخاطبان قرار داده شود .

نکته

با توجه به این که سرویسی مانند Google Adwords برای ایرانیان غیر مجاز اعلام شده است ، با سپردن تبلیغات خود به گروه تبلیغاتی نوتابان ، دیگر نیازی به طی نمودن فرآیندهای پیچیده و پردردسر اکانت سازی ، استفاده از فیلترشکن و احتمالات تخریب گر آن در گوشی همراه ، مصرف اینترنت برای رسیدن به مراحل پایانی ثبت شدن ، اتلاف وقت ارزشمندتان و … نیست . ما شما را از این فرآیندها خلاص کرده و شما تنها به تماشای بازده کار ما بعد از تبلیغات خواهید نشست .

 

به علت ثابت نبودن قیمت دلار لطفا قبل از سفارش اعلام نمایید.