تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام چیست ؟!

همانطور که میدونید در اینستاگرام میلیون ها ایرانی نام کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد برند های محبوب و مورد پسندشون رو از این طریق دنبال می کنند، با توجه به بازدهی بالا تبلیغ در اینستاگرام گروه نوتابان به شما کمک می کنه تا تبلیغات پربازده و هدفمندی رو در این بستر قدرتمند تجربه کنید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست ؟

همینطور که از نام این نوع تبلیغ مشخص هست تبلیغ و پیام شما به صورت گسترده در پیج های اینستاگرام که پر بازدید و مرتبط با کسب و کار شما هستند منتشر می شوند و با توجه به حجم بالای نمایش تبلیغات کسب و کار شما به سرعت رشد می کند.
تبلیغات گسترده اینستاگرام به صورت تبلیغات ایمپرشن هست و خیلی قدرتمند و این فرصت برای شما فراهم می کنه تا وارد اکسپلور بشید شما اول برند خودتون در اختیار تیم نوتابان قرار می دید و کارشناسان ما بعد از بررسی با توجه به دسته بندی موضوعی تبلیغ رو انجام می دهند.

چرا تبلیغات گسترده در اینستاگرام؟

حتما این سوال براتون پیش میاد که چرا تبلیغات گسترده در اینستاگرام ؟
خود شخص شما در طول روز چند بار اینستاگرام تون چک می کنید ؟! چقدر در فضای مجاری با دوستان و آشناهاتون تعامل دارید و پست استوری ها رو برای هم به اشتراک میزارید؟!حتی در مواقع استراحت به اینستاگرام خودمون سر می زنیم.در همین حین با بلاگرهایی مواجه می شوید که زندگی روزمره خودشون به اشتراک میزارن یا رستوران هایی که رفتند به شما معرفی می کنند و یا پیج های آموزشی که مرتبط به علایق شما هست و اگر شما تا به حال بهش فکر نکرده باشید با این محتوا ها احساس نیاز رو در شما ایجاد می کنند. حالا چرا شما از این فضای خوب برای برند و کسب و کارتون استفاده نکنید؟!

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام:

تبلیغات در اینستاگرام به صورت گسترده مزایایی همراه خود دارد:
  • صرفه جویی در هزینه و زمان
  • به دست آوردن مشتریان جدید
  • جلب اعتماد مشتریان
  • محبوب شدن برند شما
  • افزایش فالوور پیج

نتیجه گیری:

گروه نوتابان این اطمینان به شما میده یکی از بهترین روش ها برای رشد سریع توی این فضای پر رقابت تبلیغات گسترده در اینستاگرام هست.

 


برای مشاوره رایگان تماس بگیرید